Hitta Utställningslokal & Installatör
Showrooms
  • Showroom
  • Installatör
  • Byggvaruhus

MINA ANTECKNINGAR

Du har inga valda produker.

När du har lagt till dina produkter i dina anteckningar kan du ladda ner listan här.

0 Produkt(er)
Ladda ner som PDF
Radera allt

Produkten är redan sparad i dina anteckningar.

Veris Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 S-Size

32183000 - Veris Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 S-Size
  • Krom
Produktnummer 32183000
EAN 4005176860362
RSK Nummer 8236449
5,481.25 SEK Rekommenderat pris inkl. moms

Produktbeskrivning

Etthålsmontage
för små tvättställ
GROHE SilkMove 28 mm keramisk insats
GROHE StarLight kromyta
System för snabb montering
SpeedClean perlator
Bottenventil 1 1/4"
Flexibla anslutningsslangar
Lägsta tryck: 1,0 bar

Tekniska data & Skötselråd

Teknisk information

Måttritningar

Skötselråd

Skötselråd

Reservdelar

Pos.-nr. Produktbeskrivning Order-nr.
* Optional accessories
1 Spak 46661000
1.1 Täckplatta 46672000
2 Hylsa 46662000
3 Skruvring 64571000
4 Insats 46580000
5 Strålsamlare 64447000
6 Dragstång 46739000
7 Montageset 46671000
8 Bottenventil 1 1/4" 28910000
8.1 Gummipropp för bottenventil 1 1/4" 07182000
8.2 excenterstång 07052000
9 Tryckslang 46255000
10 Monteringsnyckel 19017000*
11 excenterstång 07341000*

Tillbehör

40391000
 
Lägg till i anteckningar
558.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvålkopp
40390000
 
Lägg till i anteckningar
558.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Glas
40379000
Krom
Lägg till i anteckningar
1,398.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Handduksring
40380000
Krom
Lägg till i anteckningar
2,398.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Toalettborste med hållare
40378000
Krom
Lägg till i anteckningar
638.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Krok
40377000
Krom
Lägg till i anteckningar
1,698.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Toalettpappershållare
40376000
Krom
Lägg till i anteckningar
1,148.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Hållare
40389000
Krom
Lägg till i anteckningar
508.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvålpump Universal
Veris

Veris

Sobert och med känsla

Visa kollektion
GROHE SPA® Collections
Broschyr
GROHE SPA® Collections

offer an extensive range of premium fittings