Hitta Utställningslokal & Installatör
Showrooms
  • Showroom
  • Installatör
  • Byggvaruhus

MINA ANTECKNINGAR

Du har inga valda produker.

När du har lagt till dina produkter i dina anteckningar kan du ladda ner listan här.

0 Produkt(er)
Ladda ner som PDF
Radera allt

Produkten är redan sparad i dina anteckningar.

Feel Ettgreppsblandare för badkar & dusch, DN 15

32269000 - Feel Ettgreppsblandare för badkar & dusch, DN 15
  • Krom
Produktnummer 32269000
EAN 4005176834905
RSK Nummer 8356570
2,538.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms

Produktbeskrivning

Väggmontage
Metallgrepp
GROHE SilkMove 46 mm keramisk insats
Inställbar flödesbegränsare
GROHE StarLight kromyta
Automatisk omkastning: badkar/dusch
Duschutlopp 1/2" med integrerad backventil
Perlator för verktygsfritt utbyte
S-anslutningar
Backventil mot tillbakaflöde
Förskruvad metalltäckbricka
Temperaturbegränsare som tillval (46 375)

Tekniska data & Skötselråd

Teknisk information

Teknisk produktinformation
Måttritningar

Skötselråd

Skötselråd

Reservdelar

Pos.-nr. Produktbeskrivning Order-nr.
* Optional accessories
1 Spak 46607000
2 Hylsa 46578000
3 Insats 46048000
4 Omkastarknapp 65648000
5 Omkastare 65655000
6 Backventil 08565000
7 Strålsamlare 13952000
8 Förlängare ¾", 20 mm 0713000M*

Produktserie

Tvättställ

23548000
Krom
Lägg till i anteckningar
3,227.50 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 S-Size
32723000
Krom
Lägg till i anteckningar
2,733.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp ½" L-Size
32557000
Krom
Lägg till i anteckningar
2,017.50 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 S-Size
32274000
Krom
Lägg till i anteckningar
1,562.50 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Pelarkran 1/2" XS-Size
32268000
Krom
Lägg till i anteckningar
1,923.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 S-Size

Dusch

32270000
Krom
Lägg till i anteckningar
2,116.25 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Ettgreppsblandare till dusch, DN 15

Badkar

32269000
Krom
Lägg till i anteckningar
2,538.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Ettgreppsblandare för badkar & dusch, DN 15

Bidé

32558000
Krom
Lägg till i anteckningar
1,935.00 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Bidéblandare ettgrepp, DN 15 S-Size
Feel

Feel

För finkänslig fingertoppsstyrning

Visa kollektion