Hitta Utställningslokal & Installatör
Showrooms
  • Showroom
  • Installatör
  • Byggvaruhus

MINA ANTECKNINGAR

Du har inga valda produker.

När du har lagt till dina produkter i dina anteckningar kan du ladda ner listan här.

0 Produkt(er)
Ladda ner som PDF
Radera allt

Produkten är redan sparad i dina anteckningar.

Eurosmart Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 M-Size

23322001 - Eurosmart Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 M-Size
  • Krom
Produktnummer 23322001
EAN 4005176934506
RSK Nummer 8313313
1,408.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms

Produktbeskrivning

GROHE Eurosmart – elegant vattenbesparande tvättställsblandare med lyftventil

Den eleganta och hållbara GROHE Eurosmart-tvättställsblandaren är en mångsidig badrumsblandare du kan lita på. Den har medelhög pip, en praktisk lyftventil och GROHE EcoJoy-teknik, som minskar vattenförbrukningen med upp till 50 procent utan att ge sämre prestanda. GROHE Eurosmart – blandar tidlös elegans och prestanda för ren njutning av vatten!

Produktegenskaper

Lyftventil för enkel användning

Elegant och enkel att använda: stäng lyftventilen genom att dra i stången på baksidan av blandaren, och tryck ned stången för att öppna ventilen igen.

Medelhög pip för utmärkt användarvänlighet i badrummet

Perfekt balans: en medelhög pip är enkel att använda även för barn och perfekt när du vill fylla höga kärl i badrummet.

GROHE EcoJoy® med vattenbesparande funktioner för minskad förbrukning

GROHE EcoJoy® minskar vattenförbrukningen med upp till 50 % utan att kompromissa med prestandan. Så fort du öppnar kranen får du en kraftfull vattenstråle, samtidigt som du sparar pengar.

Enkel att rengöra tack vare den kromade GROHE StarLight®-ytbehandlingen

Torka bara av blandaren med en torr trasa – den extremt släta ytan är reptålig och avger en skinande lyster. Du sparar mycket tid på städningen när blandaren alltid ser skinande ny ut.

GROHE SilkMove®-insatsteknik för mjuk användning

Den här premiumblandaren är försedd med teknik som gör att du hela tiden kan styra vattenmängd och temperatur. Detta ger smidig manövrering av greppet även efter flera års användning.

Enkelt installationssystem med tydliga instruktioner

Du kan montera den här blandaren på ett ögonblick. Det enkla installationssystemet består av några enstaka delar och är mycket enkelt att använda. De medföljande slangarna och tydliga instruktionerna gör att installationen av den nya blandaren går mycket enkelt.

Tekniska data & Skötselråd

Teknisk information

Teknisk produktinformation
Måttritningar

Skötselråd

Skötselråd

Reservdelar

Pos.-nr. Produktbeskrivning Order-nr.
* Optional accessories
1 Spak 46859000
2 Fästring 46715000
3 Insats 46580000
4 Dragstång 06329000
5 Strålsamlare 48159000
6 Montageset 46249000
7 Bottenventil 1 1/4" 28910000
7.1 Gummipropp för bottenventil 1 1/4" 07182000
7.2 excenterstång 07052000
8 Monteringsnyckel 19017000*
9 excenterstång 07341000*

Produktserie

Tvättställ

33188002
Krom
Lägg till i anteckningar
1,197.50 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 S-Size
Ettgrepps tvättställsblandare med vinkelventil, 1/2"
23537002
Krom
Lägg till i anteckningar
2,038.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp ½" L-Size
23124002
Krom
Lägg till i anteckningar
2,073.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 S-Size
32154002
Krom
Lägg till i anteckningar
1,397.50 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 S-Size
23322001
Krom
Lägg till i anteckningar
1,408.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 M-Size
23324001
Krom
Lägg till i anteckningar
1,296.25 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 M-Size
23323001
Krom
Lägg till i anteckningar
1,332.50 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 M-Size
33265002
Krom
Lägg till i anteckningar
1,346.25 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 S-Size
32467002
Krom
Lägg till i anteckningar
1,383.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 S-Size
32926002
Krom
Lägg till i anteckningar
1,270.00 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 S-Size
23372002
Krom
Lägg till i anteckningar
1,170.00 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 S-Size
2339310E
Krom
Lägg till i anteckningar
1,491.25 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 M-Size
2339510E
Krom
Lägg till i anteckningar
1,346.25 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 M-Size
2339410E
Krom
Lägg till i anteckningar
1,396.25 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 M-Size
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 S-Size
23456002
Krom
Lägg till i anteckningar
1,166.25 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 S-Size
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 S-Size
Tvättställsblandare ettgrepp ½" L-Size
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 S-Size

Dusch

19451002
Krom
Lägg till i anteckningar
1,375.00 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Duschblandare ettgrepp
33555002
Krom
Lägg till i anteckningar
1,436.25 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Ettgreppsblandare till dusch, DN 15

Badkar

33302002
Krom
Lägg till i anteckningar
2,260.00 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Ettgreppsblandare för badkar & dusch, DN 15
19450002
Krom
Lägg till i anteckningar
1,620.00 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Badkar/duschblandare ettgrepp
33300002
Krom
Lägg till i anteckningar
1,651.25 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Ettgreppsblandare för badkar & dusch, DN 15

Bidé

32927002
Krom
Lägg till i anteckningar
1,068.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Bidéblandare ettgrepp, DN 15 S-Size
32929002
Krom
Lägg till i anteckningar
1,261.25 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Bidéblandare ettgrepp, DN 15 S-Size
Bidéblandare ettgrepp, DN 15 S-Size

Kök

30260002
Krom
Lägg till i anteckningar
1,570.00 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Disklådsblandare ettgrepp, DN 15
31391002
Krom
Lägg till i anteckningar
1,901.25 SEK Rekommenderat pris inkl. moms 1,901.00 SEK Rekommenderat pris inkl. moms 1,521.00 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Disklådsblandare ettgrepp, DN 15
32224002
Krom
Lägg till i anteckningar
1,866.25 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Disklådsblandare ettgrepp, DN 15
33202002
Krom
Lägg till i anteckningar
1,973.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Disklådsblandare ettgrepp, DN 15
33281002
Krom
Lägg till i anteckningar
1,742.50 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Disklådsblandare ettgrepp, DN 15
3328120E
Krom
Lägg till i anteckningar
1,593.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Disklådsblandare ettgrepp, DN 15
33490002
Krom
Lägg till i anteckningar
2,370.00 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Disklådsblandare ettgrepp, DN 15
32482002
Krom
Lägg till i anteckningar
1,728.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Disklådsblandare ettgrepp, DN 15
30305DC0
SuperSteel
Lägg till i anteckningar
2,928.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Disklådsblandare ettgrepp, DN 15
30305000
Krom
Lägg till i anteckningar
2,225.00 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Disklådsblandare ettgrepp, DN 15
33202DC2
SuperSteel
Lägg till i anteckningar
2,021.25 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Disklådsblandare ettgrepp, DN 15
Disklådsblandare ettgrepp, DN 15
Disklådsblandare ettgrepp, DN 15
Disklådsblandare ettgrepp, DN 15
Eurosmart

Eurosmart

Njut av större komfort

Visa kollektion
Broschyr