Hitta Utställningslokal & Installatör
Showrooms
  • Showroom
  • Installatör
  • Byggvaruhus

MINA ANTECKNINGAR

Du har inga valda produker.

När du har lagt till dina produkter i dina anteckningar kan du ladda ner listan här.

0 Produkt(er)
Ladda ner som PDF
Radera allt

Produkten är redan sparad i dina anteckningar.

Allure Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 XL-Size

32760000 - Allure Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 XL-Size
  • Krom
Produktnummer 32760000
EAN 4005176870927
RSK Nummer 8236474
10,598.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms

Produktbeskrivning

Etthålsmontage
Till fristående tvättställ
GROHE SilkMove 28 mm keramisk insats
GROHE StarLight kromyta
GROHE EcoJoy 6.0 l/min. flödesbegränsare
System för snabb montering
Perlator för verktygsfritt utbyte
Bottenventil 1 1/4"
Flexibla anslutningsslangar
projektion 104 mm
Lägsta tryck: 1,0 bar

Tekniska data & Skötselråd

Teknisk information

Teknisk produktinformation
Måttritningar

Skötselråd

Skötselråd

Reservdelar

Pos.-nr. Produktbeskrivning Order-nr.
* Optional accessories
1 Spak 46610000
2 Hylsa 46581000
3 Fästring 07419000
4 Insats 46580000
5 Dragstång 46739000
6 Strålsamlare 13220000
7 Montageset 46671000
8 Bottenventil 1 1/4" 28910000
8.1 Gummipropp för bottenventil 1 1/4" 07182000
8.2 excenterstång 07052000
9 Monteringsnyckel 19017000*
10 excenterstång 07341000*

Produktserie

Tvättställ

20143000
Krom
Lägg till i anteckningar
10,253.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare 3-hålsarmatur, DN 15 M-Size
20190000
Krom
Lägg till i anteckningar
8,700.00 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare 3-hålsarmatur, DN 15 S-Size
20189000
Krom
Lägg till i anteckningar
8,700.00 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare 3-hålsarmatur, DN 15 S-Size
20193000
Krom
Lägg till i anteckningar
9,188.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare 3-hålsarmatur, DN 15 M-Size
20192000
Krom
Lägg till i anteckningar
9,188.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare 3-hålsarmatur, DN 15 M-Size
20188000
Krom
Lägg till i anteckningar
10,051.25 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare 3-hålsarmatur, DN 15 M-Size
19309000
Krom
Lägg till i anteckningar
8,673.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare 2-hålsarmatur S-Size
32146000
Krom
Lägg till i anteckningar
8,225.00 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp ½" L-Size
32249000
Krom
Lägg till i anteckningar
11,512.50 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 XL-Size
19386000
Krom
Lägg till i anteckningar
9,522.50 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare 2-hålsarmatur M-Size
32757000
Krom
Lägg till i anteckningar
5,366.25 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 M-Size
32760000
Krom
Lägg till i anteckningar
10,598.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 XL-Size
32759000
Krom
Lägg till i anteckningar
6,633.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 M-Size
23076000
Krom
Lägg till i anteckningar
7,112.50 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp ½" L-Size
23403000
Krom
Lägg till i anteckningar
9,275.00 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvättställsblandare ettgrepp, DN 15 XL-Size

Dusch

19380000
Krom
Lägg till i anteckningar
7,741.25 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Termostatblandare till dusch
19334000
Krom
Lägg till i anteckningar
2,016.25 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Avstängningsventil
19384000
Krom
Lägg till i anteckningar
1,857.50 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Avstängningsventil
19590000
Krom
Lägg till i anteckningar
2,612.50 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
5-vägsomställare
26065000
Krom
Lägg till i anteckningar
6,753.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Huvudduschset för tak 154 mm, 1 strålmönster
26054000
Krom
Lägg till i anteckningar
7,370.00 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Huvudduschset 286 mm, 1 strålmönster
27863000
Krom
Lägg till i anteckningar
8,915.00 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Takdusch 1 strålmönster
27479000
Krom
Lägg till i anteckningar
6,173.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Huvuddusch 1 strålmönster
27480000
Krom
Lägg till i anteckningar
6,313.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Huvuddusch 1 strålmönster
Takdusch 1 strålmönster
26055000
Krom
Lägg till i anteckningar
7,162.50 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Huvudduschset för tak 154 mm, 1 strålmönster
26064000
Krom
Lägg till i anteckningar
7,370.00 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Huvudduschset 286 mm, 1 strålmönster
32846000
Krom
Lägg till i anteckningar
11,012.50 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Ettgreppsblandare till dusch, DN 15
19317000
Krom
Lägg till i anteckningar
5,538.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Duschblandare ettgrepp

Badkar

19446000
Krom
Lägg till i anteckningar
8,436.25 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Termostatblandare med integrerad 2-vägs omkastare till bad & dusch med mer än en utgång
32826000
Krom
Lägg till i anteckningar
11,866.25 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Ettgreppsblandare för badkar & dusch, DN 15
19315000
Krom
Lägg till i anteckningar
6,155.00 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Badkar/duschblandare ettgrepp
19316000
Krom
Lägg till i anteckningar
15,446.25 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
3-håls badkar- & duschkombination
13218000
Krom
Lägg till i anteckningar
19,981.25 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Badkarspip, golvmonterad
13264000
Krom
Lägg till i anteckningar
3,501.25 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Badkarspip, DN 20
13317000
Krom
Lägg till i anteckningar
9,971.25 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Kaskadpip för bad och dusch
32754001
Krom
Lägg till i anteckningar
30,460.00 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Badkarsblandare ettgrepps 1/2", golvmonterad

Bidé

32147000
Krom
Lägg till i anteckningar
5,618.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Bidéblandare ettgrepp, DN 15 M-Size

Tillbehör

40339000
Krom
Lägg till i anteckningar
1,348.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Handduksring
40340000
Krom
Lägg till i anteckningar
2,148.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Toalettborste med hållare
40341000
Krom
Lägg till i anteckningar
1,998.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Badlakanstång
40363000
Krom
Lägg till i anteckningar
2,148.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Tvålpump Universal
40278000
Krom
Lägg till i anteckningar
998.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Hållare
40279000
Krom
Lägg till i anteckningar
1,348.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Toalettpappershållare
40284000
Krom
Lägg till i anteckningar
548.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Krok
40342000
Krom
Lägg till i anteckningar
1,998.75 SEK Rekommenderat pris inkl. moms
Handduksstång
Allure

Allure

Estetik och funktion

Visa kollektion
GROHE SPA® Collections
Broschyr
GROHE SPA® Collections

offer an extensive range of premium fittings